Karolina i Karol

 

Nazywamy się Hura Studio. Jesteśmy zakochani w fotografowaniu. Za pomocą zdjęć opowiadamy historie. Fotografujemy uczucia, uwielbiamy zwariowane pary i szalone momenty. Takie „hura” akcje.

Hura Studio to Karolina i Karol. Jesteśmy parą fotografów i wspólnie przygotowujemy fotoreportaże ślubne. Razem fotografujemy ludzi sobie bliskich, zakochanych i przyjaciół. Portretujemy. Szukamy uczuć, staramy się łapać i uwieczniać je na naszych zdjęciach. Bez zbędnego ciśnienia i spinki.

Mieszkamy w Gdańsku, a pochodzimy z Mazur. To w tych miejscach fotografujemy najczęściej. Ale nie tylko. Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie jesteśmy zapraszani.

DWOJE FOTOGRAFÓW

Nasze zdjęcia to dwa różne spojrzenia, ubrane w spójną formę. Inspirują nas podobne książki, muzyka i filmy. Śledzimy tych samych instagramerów
i możemy mówić o „naszych” ulubionych fotografach. Mamy wiele wspólnych zajawek ale też i takie, które są zarezerwowane dla każdego z osobna. Fotografujemy w nieco inny sposób, dzięki temu uzupełniamy się nawzajem. I rzucamy sobie wyzwania. To sprawia, że pomimo sporego doświadczenia przed każdym tematem czujemy się jak przed wyzwaniem.

PISZĄ O NAS 🙂

Hura Studio opinie SzczytnoHura Studio opinie SzczytnoHura Studio opinieImageImageImageHura Studio opinie SzczytnoHura Studio opinieHura Studio opinie
Karolina i Karol przygotowali nam przepiękny reportaż - uchwycili wszystkie najważniejsze momenty, spojrzenia i uśmiechy, będąc jednocześnie dla nas niemal niezauważalni (pomimo Ich pracy na 2 aparaty zachowaliśmy intymny -rodzinny charakter uroczystości). Mamy fantastyczną pamiątkę. Lepiej poznaliśmy się na sesji, gdzie było widać, że praca to ich wielka pasja, a najważniejsze były piękne ujęcia i nasz komfort - co widać na zdjęciach. Zdecydowanie polecam - fantastyczna PARA.
Dwoje świetnych ludzi. Karolina i Karol to profesjonaliści pełni energii, rewelacyjnych pomysłów, humoru. Tak, polecamy!!!
Pełna profeska, gust, umiejętności i meeeega dużo uśmiechu!
Hura Studio dziękujemy za przepiękne zdjęcia z wymarzonego pleneru w Orłowie! Opłacało się wstać o 4.30 dla tych przepięknych widoków a potem efektów zdjęć! 🙂 Siedzimy, kolejny dzień oglądamy i nie możemy wyjść z podziwu. Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania! 🙂 P.S Dodatkowa niespodzianka, kawałek naszego tańca w formie gifu totalnie nas zaskoczyła 🙂 Dziękujemy!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zdjęć ślubnych ☺️ wyszły rewelacyjnie. Fotograf złapał dobry kontakt z nami i z gośćmi co widać na zdjęciach. Dodatkowo bardzo szybki czas dostarczenia gotowych zdjeć. Polecam serdecznie! ☺️
Bezkonkurencyjna fotografia ślubna. Karolina i Karol nie tylko robią piękne zdjęcia, ale również dbają o świetną atmosferę w trakcie współpracy. Absolutna rewelacja!
❤️REWELACJA! Zdecydowaliśmy się wybrać Hura Studio po tym jak zobaczyliśmy ich zdjęcia u przyjaciół . I wiedziałam że to był dobry wybór od samego początku. Sympatyczni, uśmiechnięci pomocni z głową pełną pomysłów. Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszych fotografów w tym szczególnym dniu. Bardzo doceniamy całą pracę i zaangażowanie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i serdecznie polecamy każdemu! :)🥰💒👰🤵
Zdjęcia są po prostu magiczne! Cudowna para (zawodowo i prywatnie). Podczas ślubu i wesela prawie niewidoczni, podczas sesji zabawni, pełni luzu i z ogromną cierpliwością 🙂 Polecam z czystym sumieniem!
JAK NAJBARDZIEJ TAK! Karolina i Karol to idealnie zgrany duet fotografów, a co najważniejsze pozytywni i przesympatyczni ludzie. Kochani, nie wiem ile razy oglądałam nasze zdjęcia ślubne, ale wciąż mi mało... 🙂 Wyszło idealnie, są przepiękne! Doskonale oddaliście klimat naszego wesela i wszystkie ludzkie emocje, jakie mu towarzyszyły. Uwielbiam was i waszą pracę! Trzymam za was mocno kciuki! Całusy! <3 😍💋

DLACZEGO ŚLUBY?

Ślub to dla nas wyjątkowa historia pary, która przy świadkach składa sobie obietnice. To emocje, wzruszenia i radość. Możliwość poznania nowych osób i ich opowieści. To przede wszystkim niesamowite wyzwanie, w końcu przygotowujemy zdjęcia, które będą oglądane przez bliskich. Zależy nam na tym by każda Para z chęcią zaglądała do wykonanych przez nas kadrów i z przyjemnością dzieliła się nimi z innymi. Cieszy nas gdy widzimy nasze zdjęcia zawieszone na ścianie, stojące na kominku lub biurku. Tworzymy takie mini galerie, które w domach osób przez nas fotografowanych przez lata opowiadają historie widziane naszymi oczami.

TO MY i NASZA ZAJAWKA

Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol
Hura Studio Karolina i Karol

HURA GAGATKI

hura gagatki

Nasz drugi fotograficzny projekt to Hura Gagatki skupiony na dzieciach i fotografii rodzinnej. Tak jak w Hura Studio stawiamy na naturalne ujęcia, emocje i niewymuszony uśmiech. Nasze sesje to przede wszystkim mile spędzony czas. Gagatkowe zdjęcia znajdziecie na naszej stronie https://huragagatki.pl/, Instagramie i profilu Facebookowym.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ – MUZYKA i WYDARZENIA

Fotografia Ślubna pochłania najwięcej naszej uwagi, ale poza tą dziedziną zajmujemy się także fotografią rodzinną i realizujemy sesje dla par. Można śmiało powiedzieć, że te trzy tematy przenikają się nawzajem. Do tego są jeszcze zlecenia komercyjne i prasowe. Karol jest związany z Gdynią gdzie od 2015 roku na zlecenie Miasta przygotowuje relacje z największych wydarzeń kulturalnych. Być może widzieliście jego zdjęcia z kilku ostatnich edycji festiwalu Opener czy Festiwalu Filmowego. W 2017 roku pojawiła się współpraca z portalem Interia Muzyka gdzie również publikowano zdjęcia z Openera, koncertu Elthona Johna czy Guns’n’Roses. Fotografia koncertowa to druga zdjęciowa miłość Karola. Część projektów zobaczycie na www.karolstanczak.com. Oboje mamy wiele foto zajawek. Wciąż robimy zdjęcia aparatami analogowymi od Zenitów, przez nowsze Canony do starego Rellefilexa na średnioformatowe filmy. Prowadzimy bloga www.zlodzieje-czasu.blogspot.com gdzie wrzucamy różne niepozowane zdjęcia.

KAWA?

Jeśli chcecie nas poznać zapraszamy na kawę (jesteśmy kawoszami!). To okazja by porozmawiać i odpowiedzieć na Wasze pytania. To także możliwość sprawdzenia jak wyglądają nasze wydruki: odbitki i albumy. Wspólną kawę możemy wypić za pośrednictwem SKYPE’A. W myśl zasady #ZOSTAŃWDOMU. Napiszcie do nas a ustalimy termin i porozmawiamy 🙂

Do usłyszenia! Karolina i Karol Hura Studio

Image module

MASZ PYTANIA?

DAJ NAM ZNAĆ

*

*

*

*