Post Format

Wesele w namiocie

Wesele w namiocie na granicy Kaszub i Borów Tucholskich. Wszystko dopięte na ostatni guzik i idealnie zorganizowane, choć chwilę wcześniej region zniszczyła potężna nawałnica.

Ślub Oli i Ciecha fotografowaliśmy w drugiej połowie sierpnia 2017 roku, niespełna 2 tygodnie po przejściu przez Kaszuby i Bory Tucholskie potężnej nawałnicy. Wichura położyła olbrzymie obszary lasów. Wiatr nie oszczędził drzew w najbliższym otoczeniu miejsca, gdzie zaplanowano przyjęcie weselne. W okolicy zabrakło prądu, do zasilania zostały agregaty. Ale wspólnymi siłami rodziny i najbliższych udało się wszystko przygotować i sprzątnąć teren. Na miejscu stanął namiot na drewnianym podeście, a w dniu Ślubu zza chmur wyjrzało słońce.
Na kilka godzin przed Ceremonią dom wypełnił się rodziną i przyjaciółmi. W każdym pomieszczeniu coś się działo. Mimo ogólnego przedślubnego zamieszania wszyscy mieli niesamowicie dobry nastrój. Nie zdołał go zepsuć nawet kot przybłęda, który zakradł się do domu i spowodował u Panny Młodej reakcję alergiczną. Sytuację udało się na szczęście opanować.
Ceremonia to emocje, uśmiechy i łzy. Radość w trakcie życzeń i wzruszające momenty. Potem krótka sesja między podróżą z kościoła na przyjęcie weselne.
Takie 5 minut dla nas i chwila ciszy przed gorącą nocą na parkiecie.
Wreszcie sesja 2 dni po Ślubie, dzień przed podróżą poślubną. Rozpoczęliśmy o wchodzie. Niestety niebo przykrywały chmury. Pogoda jednak zmieniała się w trakcie sesji i całość zakończyła się w ciepłych promieniach słońca. Przydały się, bo ostatnie zdjęcia robiliśmy w jeziorze. Dosłownie :) W trakcie sesji  spotkaliśmy… tego samego kota, który uczulał w dniu Ślubu. Tym razem jednak przyglądał się nam w bezpiecznej odległości :P A efekty sesji? Sami oceńcie :)
Ślub Oli i Ciecha to przykład na to, że nie można przejmować się sprawami, na które nie mamy wpływu. A jeśli coś się komplikuje wziąć głęboki wdech i skupić się
na tym, co najważniejsze. Czasem po prostu wystarczy szczery uśmiech i kłopoty zamieniają się we wspomnienia, które dodają całości kolorytu.
 
Ola i Ciech
 

Sesja w dniu Ślubu