Post Format

Wesele w Folwarku Kadyny

Wesele w Kadynach nad Zalewem Wiślanym. Folwark w sąsiedztwie letniej rezydencji cesarza Wilhelma II. W środku pięknie przygotowana sala i wielki napis Love. Bo przecież "ALL YOU NEED IS LOVE"!

Monika i Adam to energia, zakręcony humor i zwariowane pomysły. Przygotowania to jak spotkanie ze starymi znajomymi, choć poznaliśmy się wcześniej na spotkaniu w sprawie zdjęć właśnie. Ceremonia i Wesele bez stresu i zmartwień. Sesja to coś pomiędzy romantycznym uściskiem a zabawą dwojga przyjaciół.
Idealnie :)
Zaczęliśmy w Elblągu. Najpierw przygotowania. Potem Ceremonia. Zaprzyjaźnieni kapłani mówili od serca. Monika i Adaś wymieniali się spojrzeniami. Przysięga. Obrączki, pocałunek i ręka Adama uniesiona w geście zwycięstwa. Na koniec kolorowe konfetti i życzenia.
Wesele w Folwarku Kadyny to klimat stadniny koni, zabytkowych budynków i malowniczych krajobrazów. Salę przygotowali razem z przyjaciółmi. Wyszło pięknie. Malutkie lampki wplecione w kwietne kompozycje, specjalnie na ten dzień namalowane obrazy z napisami przez jednego z przyjaciół. Na patio ogromny podświetlany napis LOVE, który wykorzystaliśmy do sesji z Gośćmi. Niespodzianka od najbliższej ekipy to film sklejony z różnych nagrań. Całość z dużym przymrużeniem oka. Parkiet rozgrzewany przez DJ'a na każdej piosence był pełny.
Na sesję wróciliśmy do Kadyn. Najpierw fotografowaliśmy na terenie Folwarku gdzie byliśmy na Weselu. Zaczęliśmy po południu, przy wciąż ostrym świetle, przed którym skryliśmy się w stodole. Zajrzeliśmy do starej wozowni. Wreszcie ruszyliśmy do lasy. Światło było magiczne, ciepłe, odsłaniające tylko to, czego potrzebowaliśmy w kadrach.
 
Monika i Adam
Pudełka: Martis Artis
Miejsce: Folwark Kadyny