Post Format

Wesele w Cedrowym Dworku

Kwietniowy Ślub w Cedrach Wielkich. Letnia sesja w Gdańsku. Przygotowania w Gdyni. Czyli Trójmiasto i okolice od zachodu na wschód. 

Wszystko zaczęło się w Gdyni. Przyjechaliśmy do Oli i Tomka w trakcie przygotowań na kilka godzin przed Ceremonią. Kwiecień był chłodny,
i wietrzny. Ale drzewa już kwitły. Wiśnie obsypały białe kwiaty. I choć przed południem pogoda była kiepska to w obu domach panował dobry nastrój.

Ślub i Wesele zaplanowano w Cedrach Wielkich. To miejscowość na Żuławach, ok. 30 kilometrów od Gdańska. Na miejscu jest odrestaurowany ceglany kościółek
i Cedrowy Dworek. To stare gospodarstwo rolne zamienione na klimatyczną restauracje, salę taneczną i hotel.

Obok kościoła zakwitła wiśnia. To znak pory roku. Przed Ceremonią wykorzystaliśmy chwile na wspólny portret. Oboje byli już gotowi, my też. Kiedy już Inka miała nacisnąć spust aparatu nagle pojawili się Goście. Pierwsza grupa, za nimi kolejna :) I tak powstała krótka seria zdjęć na chwilę przed Ceremonią z Gośćmi, zaskoczonymi uśmiechami, wiatrem rozwiewającym włosy i pocałunkiem.
Po Ceremonii na wesele w Cedrowym Dworku część Gości poszła spacerem. Kościół jest położony kilka minut pieszo od sali. Na miejscu czekał menadżer i obsługa
w tradycyjnych żuławskich strojach. Na sali bankietowej zielone akcenty z naszymi ulubionymi liśćmi eukaliptusa w tle. Okrągłe stoły udekorowane pęczkami róż.
DJ Jacek Popowski. Czas płynął bardzo szybko :)

Plener zrealizowaliśmy kilka tygodni po Ślubie w Gdańsku. Umówiliśmy się na polanie otoczonej lasem. Wysokie trawy, drzewa na charakterystycznych dla Trójmiasta małych wzgórzach i pozytywny nastrój. Rozmawialiśmy spacerując, zatrzymywaliśmy się tu i tam fotografując. To, co udało nam się złapać znajdziecie poniżej :)

Ola i Tomek
miejsce: Cedrowy Dworek