Post Format

Ślub w stylu boho

Bajecznie przygotowane Wesele. Ślub w plenerze. Sala pełna polnych kwiatów i łapaczy snów. Mnóstwo muzycznych akcentów. Płyty winylowe wiszące nad parkietem. Sesja w dniu Ślubu. I swing, który całą noc sączył się z głośników…

Ślub w stylu boho pod gołym niebem w ogrodzie Restauracji Rusiborek nieopodal Środy Wielkopolskiej. Miejsce otoczone polami kukurydzy, w sąsiedztwie pięknego gospodarstwo, które stało się tłem naszej małej sesji. Sala przeszła małą metamorfozę dzięki Pracowni Twórczej Wzorowisko. Na okrągłych stołach pojawiły się pięknie skomponowane polne kwiaty, dookoła wisiały łapacze snów, a nad parkietem kołysały się płyty winylowe. I ta muzyka – SWING. Stopy same rwały się do tańca. 
Sesję Izy i Bartka zrealizowaliśmy na miejscu, gdzieś w międzyczasie, tak by nie zakłócać przebiegu przyjęcia. Trwała kilkanaście minut, ale pozwoliła na uchwycenie niesamowitej radości, jaka wypełniała głównych bohaterów. Na samo wspomnienie uśmiech pojawia się w kącikach ust…
Jest jeszcze jeden wyjątkowy punkt. Coś czego wcześniej nie widzieliśmy. Pierwszy taniec. Tak. Iza i Bartosz czekali z pierwszym wspólnym tańcem do dnia swojego Ślubu. Nie mogli się przygotować, poszli na żywioł. I wyszło pięknie. Spontanicznie i niepowtarzalnie.
Moglibyśmy napisać bardzo wiele o tym Ślubie. Ale chcemy pozostawić Was ze skrótem fotoreportażu, niech przemówią obrazy ;)
 
Iza i Bartosz
miejsce: Restauracja Rusiborek
stylizacja: Pracownia Twórcza Wzorowisko