Sesje rodzinne

Post

Sesja ciążowa nad morzem

Oczekiwanie. Kilka wyjątkowych miesięcy. Odliczanie niemal każdego dnia do chwili kiedy będzie można przytulić do siebie maleńkiego człowieka, który póki co wierci się w brzuchu przyszłej mamy :) Bohaterami tej sesji są Natka, Krzysiek i mała Tara. To ta pani z okładki wpisu :) Zanim jednak pojawiła się Tara najpierw był brzuszek…

Post

Tymek z rodzicami

Mały Tymek przyjechał do Gdańska z Rodzicami na małe wakacje i… sesję z nami. Wybraliśmy się do Parku Oliwskiego. Letnia pogoda i naturalne otoczenie sprawiły, że Tymoteusz czuł się tam jak ryba w wodzie. Zabawa z Rodzicami i Hura Studio w akcji :)

Post

Zuzia nad morzem

Fotografując dzieci staramy się uchwycić naturalny uśmiech. W trakcie sesji współpracujemy z Rodzicami. To ważne, ponieważ kontakt Malucha z Mamą i Tatą to wyjątkowe emocje. Właśnie je łapiemy na naszych zdjęciach.

Post

Małgosia podbija świat

Pomysłów na fotografie rodzinną i portretowanie dzieci jest bardzo wiele. Dla nas najważniejsze są naturalne emocje. Dlatego staramy się stworzyć warunki, w których maluszki czują się dobrze. Sesja z Hura Studio to przede wszystkim zabawa dla Dziecka i dla Rodziców.
Z małą Małgosią wybraliśmy się do parku, w którym często spęd