Post Format

Rustykalnie na Mazurach

Jeden z najbardziej upalnych dni sierpniowego lata. Okolice Spychowa na Mazurach. Pachnąca lasem malownicza okolica, którą otaczają jeziora. Idealne na rustykalny Ślub.

Mazury latem mają niesamowity klimat. Jeziora w lasach, niesamowita cisza zdala od wielkomiejskiego zgiełku. To teren eksploatowany przez turystów, ale nie ma tu zgiełku ani typowego dla kurortów morskich chaosu. Tak jakby przyjezdnych wchłaniał wszędobylski las…
Spychowo to mała miejscowość położona kilkanaście kilometrów na południe od Mikołajek. Tam przyjechaliśmy na przygotowania
i Ślub. Zuzia była w domu rodzinnym, Wojtek z przyjaciółmi na domku. Na Ceremonię pojechali białą pięćsetką w towarzystwie drugiej czerwonej, w której byli świadkowie. Wesele w drewnianej chacie w Krutyniu. Gorący wieczór podgrzewany dodatkowo przez własnoręcznie przygotowaną cytrynówkę serwowaną na tarasie.

Na sesję wróciliśmy do Spychowa. Już w dniu Ślubu wypatrzyliśmy punkty, do których chcieliśmy się udać. Okolica to materiał na wiele różnych sesji. Jest po prostu pięknie.

Zuzia i Wojtek


Fotografia ślubna mazury