All Posts Filed in ‘fotografia rodzinna Trójmiasto

Post

Zuzia i Wojtek

Ślub w rustykalnym stylu. Jeden z najbardziej upalnych dni sierpniowego lata. Okolice Spychowa czyli miejscowości na Mazurach znanej z “Krzyżaków” Sienkiewicza. Dziś to pachnąca lasem malownicza okolica, którą otaczają jeziora. Miejsce gdzie zrealizowaliśmy fotoreportaż ślubny dla Zuzi i Wojtka.

Post

Ślub rustykalnie

Mnóstwo emocji, szaleństwo na parkiecie i letni klimat. Ślub Emilii i Rafała to rustykalne bukiety, piękny (i smaczny :P ) tort i przede wszystkim… niesamowita energia. Zwariowani Goście i Para, która nie boi się wyzwań. Przyjęcie Weselne w Mojej Werandzie. Ślub w Tczewie. I sesja na obrzeżach miasta. Garść uśmiechów, szczypta powagi i kilka łyżek romantyzmu czyli zapraszamy do podglądania kolejnej opowiedzianej przez nas historii ;)

Post

Zuzia nad morzem

Fotografując dzieci staramy się uchwycić naturalny uśmiech. W trakcie sesji współpracujemy z Rodzicami. To ważne, ponieważ kontakt Malucha z Mamą i Tatą to wyjątkowe emocje. Właśnie je łapiemy na naszych zdjęciach.

Post

Małgosia podbija świat

Pomysłów na fotografie rodzinną i portretowanie dzieci jest bardzo wiele. Dla nas najważniejsze są naturalne emocje. Dlatego staramy się stworzyć warunki, w których maluszki czują się dobrze. Sesja z Hura Studio to przede wszystkim zabawa dla Dziecka i dla Rodziców.
Z małą Małgosią wybraliśmy się do parku, w którym często spęd

Post

Alicja i Gavin

Kameralny polsko-angielski ślub wśród najbliższych. Bukiet z guzików przygotowany własnoręcznie przez Pannę Młodą. Krótka sesja na Skwerze Kościuszki. Przyjęcie w ogrodzie i dużo dobrego humoru.